Hakkımızda

2016 Yılından itibaren SADIK EMRE ÇİFTÇİ (S.E.Ç) SPOR AKADEMİSİ ismini alan kurumumuzun temelleri 2012 yılında atılmıştır.

Kurucumuz Sadık Emre Çiftçi 2012 Yılında Marmara Spor Akademisi Hazırlık Kurslarında 2 yıl kurucu ortaklık yaptıktan sonra 2014 yılında çalışmalarına kendi kurduğu Besyom Besyo Hazırlık Kursları çatısında kurduğu ekibiyle devam etmeye başlamıştır.

Ana şubesi İstanbul’un Küçükçekmece ilçesi Sefaköy merkezinde bulunan SADIK EMRE ÇİFTÇİ SPOR AKADEMİSİ'nin 2. Şubesi Beylikdüzünde 3. şubesi ise 2015 yılında ise yoğun talep sonrası Bakırköy Şubesinde faaliyete geçmiştir.

2016 yılında kurs adını değiştirerek kendi isminin kısaltmasından oluşan SADIK EMRE ÇİFTÇİ( S.E.Ç)  SPOR AKADEMİSİ ismiyle yeni dönemde hizmet vermeye başlamıştır.

Bünyemizdeki eğitimcilerimiz yıllardır yüzlerce öğrenci ve kursiyere ulaşarak onların hem özel yetenek sınavlarıyla tanışmasını sağlayarak sevdikleri mesleği okumalarını sağlamış hem de pek çok büyük kuruluşta meslek kursları alanında kurs ve seminerler vererek bu alana hizmet etmiş bulunmaktadır.

Ülkemizde besyo hazırlık dergileri ilk kez ve sadece kurucumuz Sadık Emre Çiftçi tarafından yazılmıştır.

Bugüne kadar yaptığımız hizmetlere bundan sonra yapacağımız hizmetleri de ekleyerek hedef alanımızdaki tüm kursiyerlerimize her zaman en kaliteli hizmeti, en ekonomik şekilde ulaştırarak zirvede kalmaya devam eden bir kurum olma başarısını misyon edinmekteyiz.