Hakkımızda

2007 Yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümünü Kazanan kurucumuz Sadık Emre Çiftçi o yıldan itibaren besyo hazırlık alanında çalışmış ve henüz 3. sınıftayken ülkemizde bu alandaki ilk dergiyi yazmıştır.2011 yılında mezun olduktan sonra Marmara Spor Akademisi Hazırlık Kurslarında 2 yıl kurucu ortaklık yaptıktan sonra 2014 yılında çalışmalarına kendi kurduğu Besyom Besyo Hazırlık Kursları çatısında kurduğu ekibiyle devam etmeye başlamıştır.

2016 yılından itibaren isminde yer alan Besyom isminin karışıklığa sebep olması nedeniyle kurum adını değiştirerek kendi isminin kısaltmasından oluşan SADIK EMRE ÇİFTÇİ ( S.E.Ç)  SPOR AKADEMİSİ ismiyle yeni dönemde hizmet vermeye başlamıştır.

S.E.Ç. bünyesinde yer alan eğitimciler yıllardır yüzlerce öğrenci ve kursiyere ulaşarak onların hem özel yetenek sınavlarıyla tanışmasını sağlayarak sevdikleri mesleği okumalarını sağlamış hem de pek çok büyük kuruluşta meslek kursları alanında kurs ve seminerler vererek bu alana hizmet etmiş bulunmaktadır.

Ülkemizde besyo hazırlık dergilerini yazan  ilk ve tek kurs hocası kurucumuz Sadık Emre Çiftçi 'dir.

S.E.Ç. bugüne kadar yaptığı hizmetlere bundan sonra yapacağıhizmetleri de ekleyerek hedef alanımızdaki tüm kursiyerlerine her zaman en kaliteli hizmeti, en ekonomik şekilde ulaştırarak zirvede kalmaya devam eden bir kurum olma başarısını misyon edinmektedir.

"UNUTMAYIN GELECEĞİNİZ DEĞERLİRDİR VE SEÇİMİNİZ HAYATINIZDIR!"