NEDEN Mİ S.E.Ç SPOR AKADEMİSİ TERCİH EDİLİYOR İŞTE CEVABI !

Sevgili öğrenciler, değerli veliler…

Her zaman en iyisini isteyin. Bir hasta neden en iyi doktoru ister çünkü hayatı değerlidir. Tıp fakültesinde okuyan bir öğrencinin onu tedavi etmesini asla istemez çünkü bilgi ve tecrübesi yeterli değildir. Besyo alanında maalesef daha yeni kazanan öğrencilerin bu işlere heves ettiğini ve herhangi bir resmiyeti olmadan kaçak olarak (merdiven altı) olarak bu işleri yaptığını görüyor ve duyuyoruz. Unutmayın ki kursta verilen eğitimle geleceğiniz etkilenecek ve yapılan en ufak bir yanlışla bütün emekleriniz boşa gidecek yada yapılan yanlış eğitim sakatlanmanıza sebep olacaktır. Geleceğiniz değerlidir lütfen geleceğinizle oynanmasına izin vermeyin ve gideceğiniz yerin bilgi ve tecrübesini mutlaka araştırın…


NEDEN SEÇ SPOR AKADEMİSİ !!!

 1. Ülkemizde kaydolan tüm öğrencilerine kazandırma garantisi veren ve kazandıramadığı tüm öğrencilerine ücretini iade edeceğinin garantisini veren tek kurum sadece seç akademidir.
 2. Türkiye'de Besyo alanında ilk ve tek dergi yazan başka kurs bulamazsınız.

 3. İlk kez ve sadece tüm yapacağımız çalışmalar ve tüm kurallarımız tarafımızdan imzalanır ve öğrenciye kursa başlamadan önce sözle değil sözleşmeyle imzalatılarak güvence altına alınır.

                                                                             
 4. 2015 yılında Türkiye'de bir dönem içerisinde 22 farklı üniversite kazandırarak kırılması güç bir rekora imza attık! Sadece 17 farklı devlet üniversitesi kazandırarak o yıl ülkedeki tüm besyo kurslarının özel üniversiteler dahil kazandırdığı üniversite  bu sayıya ulaşamadığı halde biz özel üniversiteleri de eklediğimizde toplamda 22 farklı üniversite kazandırarak bu alanda rekoru elimizde bulundurduk.
                   
             
 5. Merdiven altında her an kapanma ihtimali olan değil resmi olarak ofisi olan ve devletin tanıdığı bir kurumla çalışırsınız.

 6. Parkurlar kurulurken bir grupta en fazla 20-25 kişi ile çalışılır ve bunu sözleşme ile güvence altına alırız.

 7. En kaliteli koşullarda ve en iyi antrenörler eşliğinde sınavlara en iyi imkanlarla hazırlarız.

 8. Kablosuz ve kablolu fotosel kronometre , kulplu beygir, paralel bar,üstü halı kaplı denge aleti gibi her kurumda olmayan en kaliteli malzemelerle çalışırız.

 9. Öğrencilerimizin giydiği formalar İlk kez ve sadece bizde isme özel olarak basılır.

 10. Sadece istediğiniz üniversiteyi değil, “Sporcu Danışmanlığı” sistemiyle hazırladığımız üniversiteler arasından size uygun üniversiteleri tespit edip, spor yeteneğinize uygun üniversiteleri belirleriz. 

 11. Kurulduğumuzdan beri kazanamayacak hiç bir öğrenciye kazandırma vaadiyle kursumuza almayız, önce sözleşmesini yapar ardından antrenmanda rakipleriyle kendini kıyaslamasını eğer kazanabileceğine inanıyorsa ve ekibimize güveniyorsa devam etmesini söyleriz.

 12. 3 ayrı branş dalında da seviyenize uygun bilimsel antrenman programlarıyla çalışırız.

 13. Kazandıktan sonrada meslek kursları ve meslek danışmanlığı hizmetleriyle iş danışmanlığı yaparız.

 14. Tüm tesislerimize metrobüs ile tek vasıta ile gelinebilmektedir.
 15. Sınavlara giderken yol-yemek ve konaklama giderleri için ücret toplamayız.

 16. İstanbul Üniversitesinde son 3 yıldır en fazla öğrenci kazandıran kurum olma ünvanına sahibiz

 17. Kayıt ücreti alındıktan sonra antrenmanları aynı hafta içinde bıraktıktan sonra tüm ücreti ödemek zorunda bırakmayız

 18. Kamp ücreti, servis ücreti , hoca ücreti gibi kurs haricinde ekstra ücret bedelleri toplayıp öğrencileri mağdur etmeyiz.

 19. 11.sınıfta kayıt olan öğrencilerden 12. sınıfta ücret talep etmeyiz.

 20. 100 kişilik  kontenjan sınırı koyarak herkesi kursumuza alıp işi tamamen ticarete dökmeyiz.

 21. Bu işi çok sevdiği için(sözde) yaptığını söyleyip insanları kandırmaya çalışan görsellikle yada ufak broşürler yaparak işini düzgün yapmamasına rağmen yalanlarla insanları kandırmaya çalışılmaz.İşimizi her zaman en iyi şekilde yapmamız gerektiği için web sitemizi sürekli güncel bilgilerle dolu halde tutup en kapsamlı ve güncel siteye sahip olduğumuzu herkese gösteririz.
 • Geleceğiniz değerlidir lütfen geleceğiniz deneme yanılmalara bırakmayarak gideceğiniz kursun çalışma koşullarını,eğitimcilerinin tecrübelerini ve geçmişteki başarılarını mutlaka araştırınız.


SEÇİMİNİZ HAYATINIZDIR ! PİŞMAN OLMAMAK İÇİN SİZDE S.E.Ç AKADEMİ BESYO HAZIRLIK ORGANİZASYONLARINI TERCİH EDİN !!!2490 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın